17:28:34

Novinky a aktuality


Warning: Creating default object from empty value in /data/www/kacafirek.cz/www.kacafirek.cz/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Kontaktní údaje

DIVIZE COMPUTER

Jan Kacafírek

Svatoplukova 1648/4
796 01 PROSTĚJOV
(ukázat na mapě)

Telefon: +420 608 731 834
E-mail: computer@kacafirek.cz


DIVIZE ELECTRONIC

Vojtěch Kacafírek
Za Brněnskou ulicí 4242
796 08 PROSTĚJOV
(ukázat na mapě)

Telefon: +420 777 891 408
E-mail: electric@kacafirek.cz

 

Silver Partner

Naše společnost je Silver Partnerem Společnosti ESET

eset_silver

Naši partneři

Společnosti s nimiž dlouhodobě spolupracujeme a jejichž služby proto můžeme vřele doporučit.

logo_ds
Nabízí komplexní služby v oblasti grafického designu a webdesignu.

OCÉ

oce_logoHolandská firma Océ van der Grinten byla založena v roce 1877 ve městě Venlo, kde je dosud její hlavní sídlo. Od jejího vzniku až dodnes je pro ni charakteristické, že svou produkci zakládá na vlastním výzkumu a vývoji. Firma Océ každoročně investuje přibližně 7% svého obratu do výzkumu a vývoje. Dnes vlastní přes tisíc patentů. V ústředí firmy pracuje více než 21.000 zaměstnanců, z toho asi 1.800 se věnuje právě oblasti výzkumu a vývoje.

  

oce_sidlo

Produktem společnosti Océ je ucelená nabídka komplexních řešení v oblasti práce s dokumentem, založená na profesionálním produkčním HW (kopírky, tiskárny, multifunkční systémy, skenery), sofistikovaném komplexním systému SW pro řízení Document Flow, OMS a DMS, profesionálních službách (PS - „Professional Services“ - konzultace, analýzy, poradenství, školení ...), obchodních službách (OBS - „Océ Business Services“ – outsourcování práce s dokumentem), spolehlivém servisu, flexibilní nabídce finančních služeb a široké škále spotřebních materiálů.
Základní filozofií firmy Océ je prodávat a poskytovat služby a servis výhradně prostřednictvím vlastních zaměstnanců. Hlavním důvodem je snaha vytvořit trvalé vztahy se zákazníky a porozumět jejich požadavkům. To mohou nejlépe zajistit pouze vlastní lidé. Každodenní dialog trhu a výzkumu se tak z našeho pohledu odehrává právě mezi našimi zákazníky a našimi obchodníky na jedné straně a vývojovými pracovníky v Holandsku na straně druhé. Proto je firma Océ van der Grinten jedinou světovou společností, která úspěšně konkuruje americkým a asijským dodavatelům. Océ Group je nadnárodní společností s ročním obratem vyšším než 3,3 miliardy EUR. V současnosti má přímá zastoupení ve 35 zemích a v dalších 80 zemích spolupracuje s koncesionáři nebo distributory.

 Základní aktivity firmy Océ Group lze rozdělit do šesti hlavních divizí :

DP
Document printing - kancelářské tiskové systémy
PP
Production printing - produkční  tiskové systémy
OBS
Océ Business services – obchodní a outsourcingové služby
WFPS -TDS
Velkoformátové tiskové systémy pro technickou dokumentaci
WFPS - DGS
Display grafic - zařízení pro grafické výtvarnictví
WFPS - IS
Spotřební materiály

a do 7 prioritních segmentů trhu:

 • Finance, telekomunikace a veřejné sítě
 • Veřejné služby a vzdělání
 • Průmysl a obchod
 • Marketingové služby
 • Dodavatelé digitálního tisku
 • Polygrafický průmysl
 • Digitální tisk novin

Profil Océ-Česká republika, s.r.o.

Začátky působnosti společnosti Océ na českém a slovenském území mají víc než třicetiletou tradici. V roce 1991 byla oce_czechzaložena samostatná pobočka Océ-Česká republika, s.r.o. Od svého vzniku prošla firma velmi rychlým rozvojem. Dnes zaměstnává přes 360 pracovníků. Océ je jediným světovým výrobcem reprografické techniky (HW a SW), který přímo investuje do vývoje, výzkumu a výroby i v rámci České republiky a současně je v oblasti reprografie a tiskařské techniky jedinou evropskou firmou, která tu zahájila i vlastní výrobu (Praha, Pardubice). Firma Océ je držitelkou certifikátu kvality ISO 9001, ISO 14001 a řady mezinárodních ocenění za kvalitu a design.

Océ–Česká republika, s.r.o. působí na českém polygrafickém a reprografickém trhu přímo a zabezpečuje všechny úkony spojené s návrhy, implementacemi a poprodejními konzultacemi vlastními silami.

Filozofií společnosti Océ–Česká republika, s.r.o. je navazovat dlouhodobé obchodní vztahy s cílem nabídnout zákazníkům řešení problému včetně analýzy potřeb. Velký důraz klade firma na kvalitu konzultací, servisních služeb včetně dodávek materiálů. Servis je prováděn výhradně vlastními zaměstnanci s řádným školením, mnohaletou praxí a samozřejmě s podporou rozsáhlého skladu zařízení, náhradních dílů a spotřebních materiálů.
Od začátku roku 2007 sídlí společnost Océ-Česká republika, s.r.o. na ulici Babická 2/2329, Praha 4 - Chodovec, kde je nejen kompletní vedení společnosti, ale i zázemí pro zákazníky (školící prostory, předváděcí a jednací místnosti).

oce_inzerat

 

Vybrané reference

cd130

 • Realizace docházkového systému

kucera

 • Výpočetní a kancelářská technika
 • Zabezpečovací systém
 • Návrh a tvorba webových stránek

tesco120

 • Strukturované kabaláže, realizace osvětlení

universita

3. lékařská fakulta University Karlovy

 • Realizace video streamingu

litovel

 • Návrh a realizace ozvučovacího systému

Vekra

 • Dodávka výpočetní a kanceléřské techniky
 • Outsourcing