20:32:34

Novinky a aktuality


Warning: Creating default object from empty value in /data/www/kacafirek.cz/www.kacafirek.cz/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Kontaktní údaje

DIVIZE COMPUTER

Jan Kacafírek

Svatoplukova 1648/4
796 01 PROSTĚJOV
(ukázat na mapě)

Telefon: +420 608 731 834
E-mail: computer@kacafirek.cz


DIVIZE ELECTRONIC

Vojtěch Kacafírek
Za Brněnskou ulicí 4242
796 08 PROSTĚJOV
(ukázat na mapě)

Telefon: +420 777 891 408
E-mail: electric@kacafirek.cz

 

Silver Partner

Naše společnost je Silver Partnerem Společnosti ESET

eset_silver

Naši partneři

Společnosti s nimiž dlouhodobě spolupracujeme a jejichž služby proto můžeme vřele doporučit.

logo_ds
Nabízí komplexní služby v oblasti grafického designu a webdesignu.

Kompletní servis výpočetní techniky

OPRAVY POČÍTAČŮ

Nejčastější závady se kterými se setkáváme:computer_service

 • zamrzání počítače nebo se náhle restartuje
 • počítač se nespustí (závada na zdroji, či základní desce)
 • neobvykle pomalý chod počítače
 • nefunkčnost internetového připojení nebo e-mailu
 • operační systém po spuštění nenabíhá
 • počítač vydává podivné zvuky
 • tiskárna netiskne

Část oprav stolních počítačů provádíme přímo u zákazníka v prostorách firmy nebo domácnosti. Pokud je lokalizace, či odstranění závady příliš časově náročné nebo je pro její odstranění potřeba speciální technické vybavení opravíme zboží v naší provozovně a poté ho dopravíme zpět.

Opravy notebooků vyžadují náročné technické zázemí, lze je proto realizovat pouze v naší provozovně nebo servisním středisku některého ze značkových servisních partnerů.

SERVIS POČÍTAČOVÝCH PERIFERIÍ

Opravu většiny periferií nelze provádět přímo na místě a je nutno je provádět v naší pobočce nebo autorizovaném servisu. Výjimkou jsou pouze tiskárny, u kterých lze jednoduché opravy provádět přímo na místě.

Dodáváme a vyměňujeme spotřební materiál do tiskáren jako jsou tiskové hlavy, cartridge nebo tonery. Značkový spotřební materiál používáme od externích dodavatelů.

MODERNIZACE VÝPOČETNÍ TECHNIKY

computer_repairNové verze většiny počítačových programů, které uživatelé pořizují jsou stále více náročné na výkon počítače. To způsobuje, že práce s nimi je pomalejší než práce se starou verzí a namísto zvýšení produktivity je spíše zdržuje. Nápravu lze sjednat částečnou modernizací počítače. Modernizace počítače nutně nemusí spočívat v jeho kompletní výměně za výkonnější. Dobrých výsledků lze často dosáhnout i výměnou jen některé jeho komponenty nebo zvětšením operační paměti. Odborník dokáže velmi dobře odhadnout, jaké změny je potřeba udělat, aby se odezvy programů zlepšili s přijatelnými finančními náklady.

ÚDRŽBA HARDWARE A SOFTWARE

Preventivní údržba, ať už hardware, nebo software, bývá velmi často zanedbávána. Pravidelnou a včasnou prevencí lze předejít mnohdy drahým a časově náročným opravám a servisním zásahům.

Chybně fungující systém nebo počítačové viry mohou způsobit ztrátu Vašich cenných dat.

Usazený prach ztěžuje funkčnost pohyblivých mechanických dílů, snižuje účinnost ventilátorů a tak může dojít k přehřátí až spálení některé součásti.

service_key

POČÍTAČOVÉ SÍTĚ A INTERNET

S rozvíjejícím se internetem se stává nutností mít počítače propojené do počítačové sítě a připojené k internetu. Zajistíme pro Vás návrh sítě přesně pro Vaše potřeby ať jste firma se stovkou počítačů nebo domácnost se dvěma PC. Provedeme instalaci strukturované kabeláže včetně aktivních síťových prvků, propojení sítě bezdrátovou technologií WiFi. Poradíme Vám také s výběrem vhodného internetového připojení a nakonfigurujeme počítače pro sdílení dat mezi sebou, přístup k webovým stránkám a e-mailu.

SPRÁVA SOFTWARE

Poskytujeme také správu a údržbu softwarového vybavení počítačů, včetně instalace operačního systému a odvirování počítačů.

 
Služby

sluzbySpolečnost Kacafírek Computer Vám nabízí kompletní služby v oblasti správy Vašeho hardware, software a počítačové sítě.Mít vlastního správce počítačové techniky přímo ve firmě je výhodné, ale vyplatí se až od určité velikosti společnosti. Všechny tyto činnosti můžete přenechat nám a naši kvalifikovaní technici se o Vaši výpočetní techniku profesionálně postarají. Pravidelný servis je důležitý z hlediska spolehlivého bezproblémového fungování a bezpečnosti Vašich dat.


 


Vybrané reference

cd130

 • Realizace docházkového systému

kucera

 • Výpočetní a kancelářská technika
 • Zabezpečovací systém
 • Návrh a tvorba webových stránek

tesco120

 • Strukturované kabaláže, realizace osvětlení

universita

3. lékařská fakulta University Karlovy

 • Realizace video streamingu

litovel

 • Návrh a realizace ozvučovacího systému

Vekra

 • Dodávka výpočetní a kanceléřské techniky
 • Outsourcing